Kto sme?

Moje meno je Lucia. Keď som založila značku Sunbow, mladší syn Luky mal 2 mesiace a staršia Hanka 2 roky 3 mesiace. Po týždni som prizvala k sebe sestru Macu, ktorá zastrešuje prioritne design a vytvára nové návrhy. Po mesiaci som naše nové, vtedy ešte tajomstvo, prezradila Pavle. Pavla je moja poradkyňa a kontrolórka :)
Sme sestry, kamošky a matky. Sme tak rozdielne, no zároveň sa dopĺňame. Jedna vymyslí "čo", druhá "ako". Máme radi pekné veci a kvalitu.
Všetky tri sme boli počas vzniku Sunbow na materskej, takže každý deň sa nám podarilo posunúť sa ďalej len o malý kúsok. Dnes sme tu pre Vás a dúfame, že sa Vám naše produkty budú páčiť. Netestujeme na zvieratách, ale na našich deťoch, aj keď vlastne oni sú také malé zvery ;)

NAŠE AKTUÁLNE KOLEKCIE

1. HRAVÉ -  slnkom maľované oblečenie
2. SLOV^2 - Slov^ fashion & made in Slovakia


1. HRAVÉ

Hravé, slnkom maľované oblečenie vyrobené z látky s čarovnou potlačou, ktorá reaguje na UV žiarenie. Stačí ísť von a tričko sa zafarbí. Po chvíľke v exteriéry sa vráti do pôvodnej podoby.
Nechajte deti, nech kúzlo tričiek objavia sami. Aktuálne máme v ponuke 6 druhov tričiek s krátkym rukávom.
Látky sú vyrobené v Európe, majú certifikát OEKO-TEX 1. triedy, teda špeciálne testované, aby boli vhodné pre deti.
Tričká sú navrhnuté a ušité na Slovensku. Nenájdete na nich žiadne zbytočné etikety.

Vonku je chladno, no svieti slnko a chceli by ste odtestovať tričko? Žiadny problém. UV žiarenie preniká aj do interiéru, nie síce v takej intenzite ako v exteriéry, no tričká sa zafarbia aj vnútri.


Ako každá potlač, aj táto sa postupne opotrebováva, preto dbajte na starostlivosť. Nesušte oblečenie na priamom slnku a ideálne ani v sušičke. Perte na šetrnom programe pri 30 stupňoch. Oblečenie sa testovalo a po 10 praniach len jemne stratilo farebný nádych.

2. SLOV^2

SLOV^ Fashion + made in SLOVakia.
Design, látky a aj výroba - všetko slovenské. Organická bavlna, pohodlné strihy, zaujímavý design sú samozrejmosťou týchto produktov.
Látka sa pre túto kolekciu vyrába v Drietome. Je veľmi príjemná a tvorí ju organická bavlna s GOTS certifikátom a elastan (90% bavlna, 10% elastan).
Zvolili sme pohodlné, univerzálne a minimalistické modely dopĺňané možnosťou pripnúť prívesok. Prívesky vlastne vznikli, pretože sme chceli zmysluplne využiť zbytky zo šitia - takže aj prívesky sa na slnku zafarbia alebo máte možnosť zvoliť vrecúško vo farbe oblečenia.

  • Designové
  • Ručné šité
  • Prírodné materiály
  • Zero Waste